Realizacje

Grota z Lourdes

Wybudowanie groty z Lourdes dla Parafia pw Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej

Ogród w Alpach

Pokrycie muru oporowego sztuczną skałą oraz budowa sztucznej groty nad jacuzzi. Realizacja w Uttendorf - Austria / Salzburg

Orientarium – Lwy Azjatyckie

Wykonanie projektu koncepcyjnego oraz jego budowa na potrzeby obiektu Orientarium w ZOO w Łodzi.

Baseny Tropikalne – Binkowski Resort

Realizacja wykonana dla kompleksu basenowego Baseny Tropikalne w Kielcach. W ramach projektu wybudowaliśmy dwa wodospady rzeźby i płaskorzeźby oraz ławę ze sztucznego kamienia.

Woliera Dzioborożca – ZOO Warszawa

Kompleksowa przebudowa woliery dla Tukana obejmująca budowę sztucznych skał, przekrojów glebowych i sztucznego drzewa.

Wybieg Wydry Europejskiej

Budowa dekoracji skalnych na potrzeby nowo budowanego wybiegu dla Wydry Europejskiej we Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym.

Tarnowskie Termy

Aquapark zlokalizowany w Gminie Tarnowo Podgórne koło Poznania. Tarnowskie Termy są kompleksem basenowo rekreacyjnym, czerpiącym wodę ze źródeł geotermalnych. Woda wydobywana jest z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza.

Oceanika

Jest to trzeci co do wielkości obiekt tego typu w Polsce, wybudowany przez prywatnego inwestora. Zlokalizowany jest na terenie Kompleksu Świętokrzyskiej Polany w Chrustach koło Kielc. Oceanika to 10 akwariów wielkolitrażowych o łącznej pojemności 250 tys. litrów, w skład których wchodzą biotopy Azji, Amazonki, Malawi oraz Wielkiej Rafy Koralowej.

Afrykarium

Afrykarium jest unikalnym obiektem na skale światową. Jest to budynek ekspozycyjny skoncentrowany na gatunkach zwierząt występujących na kontynencie Afrykańskim. W budynku znajduje się kompleks akwarystyczny, który jest jednym z największych w Europie. Główną atrakcją oceanarium są rekiny i płaszczki. Statystyki są również imponujące, w przeciągu dwóch lat od otwarcia, obiekt został odwiedzony przez dwa miliony zwiedzających.

Woliera Argusa – ZOO Warszawa

Modernizacja wybiegu obejmowała połączenie dwóch niezależnych wybiegów. Motywem tematyzacji wybiegu były świątynie Angkoru w Kambodży