Co przesądza, że współpraca z nami jest najlepszym wyborem?

Dlaczego warto nas wybrać?

Pracujemy w branży przez wiele lat. W tym czasie zebraliśmy szerokie spektrum doświadczeń z wielu różnych obszarów konstrukcyjnych. Posiadamy wykwalifikowane ekipy o zróżnicowanym profilu specjalizacji jak artyści rzeźbiarze i malarze, specjaliści od konstrukcji stalowych, czy doświadczone ekipy od natrysku betonu. Każdy zespół pracowników jest przeszkolony i wysoko wykwalifikowany, aby zapewnić najwyższy poziom wykonania oraz zapewnić najlepsze standardy.

Jesteśmy dumni z bycia jedną z najbardziej doświadczonych firm zajmujących się budową i projektowaniem dekoracji wielkoformatowych. Zapewniamy najlepszy poziom obsługi, gwarantujący niepowtarzalny efekt oraz satysfakcję inwestora. A oto argumenty, które przemawiają za wybraniem naszej firmy:

Specjalizujemy się w niestandardowych i wielkoformatowych realizacjach.

Nie jesteśmy kolejną firmą od budowy sztucznych skał, które można znaleźć na rynku. Jesteśmy dumni z podejmowania się największych projektów i tych najbardziej skomplikowanych. Skupiamy się na dostarczeniu dopracowanego produktu w najmniejszych detalach. Dzięki takiemu podejściu oferujemy wyjątkowe realizacje. Nasze sztuczne skały, sztuczne drzewa czy reprodukcje architektoniczne budowli z dowolnej epoki, sprawiają wrażenie że obcuje się z prawdziwymi obiektami. Dostarczamy doświadczenia niepowtarzalne i odtwarzamy środowiska z muzeograficzną dokładnością.

Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie, który był dobierany na podstawie wieloletniego doświadczenia.

Aby móc pracować przy największych realizacjach, trzeba mieć możliwość przerobienia dużej ilości betonu i stali w rozsądnym czasie. Zdajemy sobie sprawę że manualne wykonywanie podstawowych prac, bez użycia ciężkiego sprzętu eliminuje wykonawcę z największych projektów. Przy realizacji naszych prac jesteśmy w stanie przepompować duże ilości zapraw oraz betonu bezpośrednio z gruszki czy betoniarek. Dzięki zastosowaniu techniki torkretu – czyli natrysku betonu, realizujemy nasze projekty w niespotykanym tempie. Co ważne, posiadamy własny sprzęt, który jest do naszej dyspozycji przez cały czas trwania budowy.

Używamy wyłącznie najlepszych materiałów.

Posiadamy szerokie doświadczenie w branży budowlanej z wielu pozornie nie związanych ze sobą dziedzin, jak hydroizolacje, wiedza o betonie oraz natrysku betonu, spawanie konstrukcji stalowych z różnych stopów stali w zależności od funkcji jakie mają spełniać dekoracje: wodospady, sztuczne groty i jaskinie, sztuczne skały podwodne i rafy koralowe, sztuczne drzewa, rzeźby czy rekonstrukcje architektoniczne. Dzięki temu uzyskujemy pewność, że nie otrzymamy nieprzewidzianych niespodzianek w trakcie budowy i użytkowania dekoracji. Jesteśmy pewni że możemy zaoferować materiały spełniające najwyższe normy.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która oferuje usługi nadzoru nad realizacją projektu.

Zapewniamy pełną integralność wykonania dekoracji. A dzięki zebranej przez lata wiedzy, potrafimy dopilnować, aby projekt wykonawczy został wybudowany w sposób najwierniej oddający założenia projektowe. Posiadamy wyjątkowe doświadczenie w zakresie doboru technologii, materiałów, doboru pracowników i podwykonawców, zapewniamy materiały referencyjne jak dokumentacje fotograficzną, próbki materiałowe oraz wykonujemy modelowanie 3D, projekty CAD i wizualizacje.

Obsługujemy twój projekt od początku do końca.

Aby ukończyć z sukcesem dowolny projekt, wszystko musi być dobrze zorganizowane z otwartymi kanałami komunikacji pomiędzy inwestorem, naszą firmą oraz pracownikami i artystami. Wielu wykonawców zostawia swoje ekipy aby samodzielnie realizowały projekt. Co oznacza, że inwestor widzi przedstawiciela wykonawcy tylko podczas negocjacji kontraktu, oraz na jego zakończeniu. Każda realizacja prowadzona przez naszą firmę, jest prowadzona na wyłączność i w jej trakcie nie prowadzimy innych projektów równolegle. Dzięki czemu możemy skupić się w 100% na zadaniu, stale nadzorując postęp prac, będąc w ciągłym kontakcie z inwestorem lub generalnym wykonawcą. Takie podejście pozwala na stałą konsultację z inwestorem, zanim podejmie ważne decyzje, oraz zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług.

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi artystami, posiadającymi bogate portfolio.

Dajemy gwarancję najlepszego dopracowania detalu, czy jest to szczegółowa rzeźba sztucznych skał, reliefu czy elementu architektonicznego. Dajemy pewność, że nie przeprowadzamy prac przy pomocy niewykwalifikowanych pracowników.

Zapewniamy naukową i muzeograficzną jakość wykonania.

Są projekty, które wymagają zaangażowania specjalistów w swoich dziedzinach. Mamy doświadczenie w nawiązywaniu współpracy z jednostkami naukowymi jak np. Instytut Nauk Geograficznych Uniwersytetu Wrocławskiego, do konsultowania geologicznych szczegółów naszych realizacji. Projekty, które wymagają takiego podejścia, są wyjątkowo skomplikowane i nie mogą być wykonywane przez niewykwalifikowany personel, czego nie zapewnią inne firmy budujące sztuczne skały.

Zapewniamy własną logistykę dostaw materiałów na budowę.

Organizujemy tymczasowe magazyny na terenie budowy jak i w razie potrzeb budujemy własne pracownie do wykonywania prefabrykatów na miejscu, bez względu na porę roku.

Zapewniamy naszym klientom indywidualne rozwiązania.

Każdy projekt jest inny, co oznacza że nie mówimy inwestorowi czego potrzebuje – słuchamy czego chce. Zdajemy sobie sprawę z tego, że realizujemy niestandardowe projekty. W związku z czym nasza praca opiera się na współpracy z inwestorem aby dostarczyć dokładnie to czego chce. Bez względu na złożoność zadania, jesteśmy zdeterminowani aby zrealizować projekt w 100%.