KIM JESTEŚMY

Jesteśmy wrocławską firmą, o ugruntowanej pozycji na rynku dekoracji z zapraw cementowych. Świadczymy usługi najwyższym poziomie. Realizujemy projekty zlokalizowane w całej Europie, jednak głównym obszarem naszej działalności jest Polska, gdzie wykonujemy prace dla obiektów użyteczności publicznej jak ogrody zoologiczne, aquaparki, czy oceanaria. Podejmujemy się również zleceń z zakresu budowy sztucznych skał, kaskad wodnych i sztucznych drzew dla klientów indywidualnych oraz hoteli. Każda realizacja jest wykonywana z dbałością o detale i uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

Naszym klientom gwarantujemy rozwiązania najwyższej jakości, które są bezpieczne i trwałe. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu budowy, montażu i projektowania dekoracji do akwariów wielkoformatowych, wybiegów dla zwierząt w zoo, parków tematycznych, SPA oraz reprodukcji naukowych na potrzeby muzeografii. Każdy projekt, którego się podejmujemy, jest realizowany w sposób profesjonalny i efektywny.

NASZA PASJA

Sztuczne skały są naszą pasją i z taką pasją wykonujemy naszą pracę. Realizujemy wszystkie nietypowe i „niemożliwe do wykonania” projekty.

WYSOKA JAKOŚĆ

Realizując z nami swoje projekty, oferujemy wykonanie na najwyższym światowym poziomie.

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Przy realizacji dużych i skomplikowanych przedsięwzięć, współpracujemy z międzynarodowym zespołem projektowym.

DEKORACJE Z BETONU MODYFIKOWANEGO

sKalisty to firma wyspecjalizowana w wytwarzaniu sztucznych skał z zapraw cementowych oraz żywic. Efektem naszej pracy jest wierne odwzorowanie naturalnych formacji skalnych, raf koralowych oraz drzew. Kładziemy nacisk na to, aby wszystkie realizacje, które wykonujemy, posiadały walory edukacyjne i odzwierciedlały występujące w naturze struktury skalne. Posiadamy doświadczenie poparte zdobyte pracą nad tysiącami metrów kwadratowych zabudowy ze sztucznych skał. Budowa dekoracji skalnych strefy rekreacyjnej Term Tarnowskich i największej w Polsce aranżacji ze sztucznych skał w Afrykarium ogrodu zoologicznego we Wrocławiu to jedne z największych naszych realizacji.

NASZE DOŚWIADCZENIE

sKalisty to nie tylko umiejętność wytwarzania oraz montażu dekoracji skalnych, ale również niezbędna wiedza w zakresie doboru odpowiednich materiałów dostosowanych do środowiska, w którym dekoracje skalne będą się znajdowały. Kładziemy szczególny nacisk na to aby rezultat naszych prac był bezpieczny dla ludzi i zwierząt.