Sztuczny Wodospad – Western Town

Informacje o Projekcie

Data Zakończenia: 2023

Lokalizacja: Boskovice – Czechy

Powierzchnia Dekoracji: 400 m2

Opis Projektu

Westernové Městečko Boskovice to park rozrywki o tematyce westernowej, który znajduje się w malowniczym parku narodowym przy mieście Boskovice w Czechach. Park ten jest miejscem, gdzie odwiedzający mogą przeżyć atmosferę Dzikiego Zachodu i poczuć się, jakby przenieśli się w czasie do XIX wieku. Nasza firma miała przyjemność wziąć udział w projekcie, który miał na celu wzbogacenie tego urokliwego miejsca o autentyczną atmosferę Dzikiego Zachodu.

Budowa Sztucznych Skał i Sztucznego Wodospadu

Nasza rola w tym projekcie obejmowała wybudowanie sztucznych skał oraz spektakularnego sztucznego wodospadu, których celem było zapewnienie  tła dla przedstawień ilustrujących sceny z filmu o Geronimo. Wodospad o powierzchni 250m2 to niewątpliwie centralny punkt tego przedsięwzięcia.

Projekt zakładał budowę nie tylko wodospadu, ale również sztucznych skał wokół niego. Nasze prace obejmowały wzmocnienie skarpy starej piaskowni, stabilizację gruntu pod dekoracjami, a także przygotowanie ścian zbiornika zrzutowego na wodę oraz jego hydroizolację.

Efektem naszej pracy jest nie tylko realistyczne tło do przedstawień, ale także zachwycający element parku, który przyciąga uwagę i nadaje mu autentyczny charakter Dzikiego Zachodu. Nasz projekt wzbogacił atrakcje Westernové Městečko Boskovice, tworząc miejsce, w którym odwiedzający mogą przenieść się w czasie i zanurzyć się w fascynującym świcie Dzikiego Zachodu.