sKalisty sztuczne skały – o nas


Systemy dekoracji z betonu modyfikowanego

sKalisty to firma wyspecjalizowana w wytwarzaniu sztucznych skał z zapraw cementowych. Efektem naszej pracy jest wierne odwzorowanie naturalnych formacji skalnych. Kładziemy nacisk na to, aby nasze realizacje posiadały walory edukacyjne i odzwierciedlały występujące w naturze struktury skalne.

Nasze doświadczenie poparte jest pracą nad tysiącami metrów kwadratowych zabudowy ze sztucznych skał.

Budowa dekoracji skalnych strefy rekreacyjnej Term Tarnowskich i największej w Polsce aranżacji ze sztucznych skał w Afrykarium ogrodu zoologicznego we Wrocławiu to jedne z największych naszych realizacji.

 

Nasza wiedza

sKalisty to nie tylko umiejętność wytwarzania dekoracji skalnych, ale również niezbędna wiedza w zakresie doboru odpowiednich materiałów dostosowanych do środowiska, w którym dekoracje skalne będą się znajdowały. Kładziemy szczególny nacisk na to aby rezultat naszych prac był bezpieczny dla ludzi i zwierząt.Sztuczne skały to nasa pasja

Sztuczne skały są naszą pasją i z taką pasją wykonujemy naszą pracę. Realizujemy wszystkie nietypowe i „niemożliwe do wykonania” projekty.


Wykonanie na światowym poziomie

Realizując z nami swoje projekty, oferujemy wykonanie na najwyższym światowym poziomie. Przy realizacji dużych i skomplikowanych przedsięwzięć, współpracujemy z międzynarodowym zespołem projektowym.

sKalisty